اطلاع رسانی:اولین دور همی روشن تر از خاموشی

سلام دوستان

از آنجایی که رئیس مخالفت می‌کرد و من مطمئن بودم که شماها موافقت می‌کنید، بدون مشورت با رئیس من خودم رأساً اقدام کردم(البته رئیس جان بعداً(که ما مشخص می‌کنیم کی هست) علت اصلی رو متوجه می‌شوند.)

به دلیل اینکه در ایام عید همه در خدمت خانواده هستند، در روز جمعه 21 فروردین ماه(جمعه سوم سال) یه محفل دور همی بعد از ظهر در یک سطح افق که همه بتوانند بیایند مثلاً کافه یا هرجایی که در اینجا با هم به توافق برسیم و سره ساعتی که باز هم اینجا به توافق برسیم با هم یه قرار دورهمی می‌گذاریم.

هرکدام از اعضا خانواده مایل به آمدن هستند لطفا در همین جا کامنت بگذارند و محل و ساعت پیشنهادی خودتون رو هم بنویسید.

 

باتشکر از حضور پررنگتون

سارا خانم قندی(معاون کلانتر)

 

تبصره 1: رئیس جان شما نمی‌توانی مخالفت کنی و از اون مهم‌تر نمی‌توانی اون روز نیایی.

تبصره 2: از اونجایی که نقطه عطف همه ما شفق است اگر خواستید برای هماهنگی بیشتر شماره من را از شفق بگیرید که با هم در ارتباط باشیم.

*******************************

خب، نکته اول اینکه خوبه این توضیح به متین و بقیه بدم اطلاع رسانی ها خارج از برنامه و 6 ساعت پایانی 48 ساعت معمول هر پست گذاشته می شوند.تقریبا زمانی که بازدید مطلب به حداقل خودش می رسه.اما حواست باشه کسایی که به هر دلیل دسترسی نداشته باشند خودشون می رسونن.

نکته دوم اینکه به عنوان بنیانگذار دوست دارم بدونید دغدغه من، تداوم نوشتن شمابود و همونطور که یک باری هم در سال گذشته بحثش شد، می گم تدوام نقد جدی جدا از حرفهای خاله خانباجی باید در جریان باشه.به خصوص که دیدار امکان خواندن متن به مثابه متن کم رنگ می کنه.

نکته سوم اینه که خیلی خوشحالم که اگرچه نقطه اتصال همه شما اول من بودم ولی می بینم که به همت سارا خانم قندی و همراهی بقیه مدیریت های دیگه مربوط به جمع رو پیش می برید.

نکته چهارم اینکه من به سالی یه بار دور همی در سالگرد جمع شدنمون فکر کرده بودم و باید پذیرفت در مورد بیشتر شدنش هم باید دقت نظر بیشتری خرج کرد و دید امکان زمان گذاری با توجه به برنامه های دیگه شخصی برامون مقدور خواهد بود یا نه و چهارچوبی تعیین کرد تداوم خودش داشته باشه.

نکته پنجم اینکه واقعا پذیرش کودتا به این شیکی و ژیتانسی از طرف یک رییس دیکتاتور جای قدردانی ویژه داره.

نکته ششم در صورت توافق حاضرم از طریق ایمیل مجموعه اطلاع رسانی کنم

نکته هفتم پیشنهادم از نظر مکان یابی جا یه کافه خلوت در حول و حوش انقلاب.خودم کافه نزدیک،خیابان انقلاب،خیابان قدس،نرسیده به بزرگمهر،دست راستتون،چون دست چپ میله های دانشگاه تهرانه رو پیشنهاد می کنم.

نکته های بعدی وقتی یادم اومد اضافه می کنم.

با بهترین آرزوها:رییس جانتون

سوم فروردین 1394

/ 24 نظر / 17 بازدید
نمایش نظرات قبلی
امین طوسی

من در مجموع موافقم، اما هر چه زمان دورتر میشه غیر قابل پیش بینی تر هم میشه.

امین طوسی

سارا خانوم قندی، به نظرم نظر زهرا دارایی از نگاه شما جا موند (من هم بی دقتی کردم در نظر قبلم)[نیشخند]

زهرا دارایی

4 اردیبهشت نه پلیزززززز [گریه][ناراحت] و با سپاس از دقت نظر امین خان [نیشخند]

ساراخانوم قندي

دوستان عزيز اين طوري هي داره ميفته عقب پس بزاريد همون روزي كه مشخص كرديم بمونه هركسي تونست بياد و هركي نتونست نياد و ناراحت نباشيد يك ديدارهم اخر ارديبهشت ميزاريم كه در راه مونده ها و فرنگ رفته ها برسند خوبه ؟ لطفا نظر دهيد كه اگر قرار برقراره برنامه ريزي كنيم

ساراخانوم قندي

از زهرا خانم هم پيش پيش و پس پس معذرت

امین طوسی

[لبخند]

زهرا دارایی

ما هم پیش پیش تشکر می نماییمممم اون روز کی بود? ۲۹ فروردین? یا ۲۱ بالاخره? من البته با هر دو توافقاتم رو اعلام کی نمایم باشد که رستگار شوید [نیشخند]

سارا خانوم قندی

زهراجان دقت کن دختر 21ام پس تا الان 4 نفریم

سارا خانوم قندی

نه ببخشید 5 نفریم قابل توجه رئیس جان

میچکا

برنامه چی شده عزیزان؟ [لبخند]