اطلاع رسانی

اول اسفند به اندازه تمام اول هر یازده تا ماه دیگه مهمه، اما بهانه تغییر فصل زمستون به بهار حتما حکمتی بوده که سینه به سینه  رسم شده و یه نیرو می شه تو رگهامون که همچیو بازبینی کنیم و بسابیم و به استقبال فصل نو بریم.

بعد شما تصور کنید خانواده روشن تر از خاموشی، بی تفاوت به این ماجرا باشه؟می شه؟به خدا اگه بزارم ....

تو برنامه موقتی که براتون فرستادم روز 29 اسفند زدم بهاریه ما.این بهاریه که فراخوانش از امروز شروع می شه و شامل پستی می شه که همه ماها توش از حسمون، آرزومون و ... نوشتیم.کوتاه باشه و تصور کنید این همون نهار آخر سالیه که تو اسفند با دوستامون یا همکارامون دور هم جمع می شیم و می گیم و می خندیم.

از سارا خانوم قندی جانم،بانو بنوشه و بانو زهرا خانم دارایی و امین خان طوسی بسیار سپاسگذارم که هستید و حضورتون مستدام.سارا میلانی نیا هم سفره و لابد شرایط دسترسی نداره، چون تا سفر نبود حضورش خوب بود.باریتعالی همتون حاضر نگه داره واسه این خانه.

دیگه اینکه یه ایده هایی دارم که امیدوارم تا 7 اسفند شرایط گفتنش مهیا شه...."یک سینه سخن دارم این بار که می آیم"

شرکت در مسابقه داستان کوتاه – جایزه فرشته

/ 3 نظر / 17 بازدید
بنوشه

واسه ی من اتفاقات جدید علاوه بر هیجان با خودشون یه ترسی همراه دارن.. همیشه همین بوده و به نظرم خواهد بود.. وفاداریت به عدد 7 رو عشق است رئیس جان و دل به دریا میسپاریم و از صاحب دریا میخوایم که ما رو کمک کنه در اتفاق پیش رو. یه جوری نوشتم که الان اگه نگم "باقی بقایتان" انگار که کلومم منعقد نشده [نیشخند]

امین طوسی

خوب این بهاریه ما رو تا کی فرصت داریم بفرستیم؟

سارا خانوم قندی

[قلب]